Yazılımlar-Akademik / Personel

Bu sayfada bulunan dosyalar sadece @marmara uzantılı e-posta adresine sahip olanlar için geçerlidir.

Listelenmiş dosyaların indirebilmesi için, linke tıklandıktan sonra sorulan kullanıcı adı alanına marmara.edu.tr uzantılı e-posta adresinizin yalnızca @ işaretinden önceki kısmını, parola alanına e-posta adresinizin parolasını girmeniz gerekmektedir.

Bu bilgilerle kimliğinizi doğrulamadığınız takdirde dosyaları indirmeniz mümkün olmayacaktır.

Eğer akademik/idari personel iseniz ve henüz e-posta hesabı almadıysanız başvuru formu ve e-posta hesabı alma şartlarına buradan erişebilirsiniz.

NOT:Marmara Üniversitesinin lisanslı yazılımlarına sadece Kampüs Kablolu İntenet Ağından erişim mümkündür, bunun dışında yazılımlara erişim mümkün değildir.

 

İşletim Sistemleri 

Ürün Adı

Ofis Yazılımları

Ürün Adı

Güvenlik

Ürün Adı

Akademik Uygulamalar

Ürün Adı

Araçlar

Ürün Adı

* Lisanslama Türü - Yükseltme: İşletim sistemi lisansları sadece sürüm yükseltme lisanslarıdır. Listelenen lisanslar tam işletim lisansları değildir. Lisansların kurulacak olan bilgisayarların en az Windows Home, Starter veya Single Language lisanslarından birine sahip olmaları gerekmektedir.

** Lisans Süresi: İşletim sistemi veya uygulamanın kurulu olan bilgisayar Kampüs Kablolu Internet Ağına bağlantı kurduğunda lisanlama aktif olacaktır. Belirtilen süre kadar lisans verilecektir. Her bağlantı kurulduğunda belirtilen süre kadar ileriye öteleme yapılmaktadır.


Bu sayfa Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından en son 01.03.2024 16:17:22 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM