Imagine Premium

Mühendislik, Tıp ve Sağlık Bilimleri Fakülteleri ve Fen-Edebiyat Fakültesi Fen Bilimlerinde okuyan tüm Öğrencilerimizin ve Akademik Personelimizin kullanımı için Üniversitemiz ve Microsoft işbirliğiyle sağlanan Microsoft Imagine Premium hesabı açılmıştır. Microsoft Imagine, üniversite öğrencilerinin, Microsoft yazılım geliştirme ve tasarım araçlarını ücretsiz olarak edinmelerini sağlayan bir servistir. Imagine hizmet detayı için https://imagine.microsoft.com internet adresini inceleyebilirsiniz?

Imagine Premium hizmet servisi, tüm üniversite personlenin kullanımına ücretsiz olarak açılan Imagine Standart hesabına göre daha fazla program ve hizmet sağlayan üyelik şeklidir. Kıyaslama tablosu için internet sayfasını inceleyebilirsiniz.

https://imagine.microsoft.com/tr-tr/Institutions/Enroll

Imagine Premium hesabını Akademik birimler içerisinde belirli şartları taşıyanlara izin vermiştir. Bu bölümler ilgili detay için internet adresini inceleyebilirsiniz.

https://imagine.microsoft.com/tr-tr/Institutions/STEM

Microsoft Imagine Premium hesabı ile indirilen tüm program ve servisler akademik çalışmalarda kullanılmalı, ticari çalışmalarda kullanılmamalıdır. Kullanım rehberi için internet adresini inceleyebilirsiniz.

https://imagine.microsoft.com/tr-tr/Institutions/Guidelines

Bahsi geçen bölümlerde yer alan öğrenci ve akademisyenlerimizin Microsoft Imagine Premium Hesabını kullanabilmeleri için aşağıdaki adımları uygulamaları gerekmektedir.

Öğrenciler için:

Öğrencilerimiz bu hizmetten faydalanmaları için; http://destek.marmara.edu.tr adresinden @marun.edu.tr e-posta adresi ile giriş yaparak >Teknik Destek >Uygulama Programları ve Araçları>Imagine Premium Üyeliği seçenekleri seçiniz ve açıklama bölümüne Öğrenci numarası, okuduğunuz fakülte ve bölümünü yazınız. Sistem üzerinde gerekli kontroller yapıldıktan sonra hesabınınz açılacaktır. @marun.edu.tr e-posta adresinize gelen yönlendirme kılavuzu ile kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Yapılan kontrollerde öğrencilik durumunuz ve okuduğunuz bölüm kontrol edilecektir. Başvuru maili kesinlikle @marun.edu.tr adresi olmalıdır. Bunun haricinde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Okuduğunuz bölüm yukarıda bahsi geçen bölümler arasında olmalıdır.

http://destek.marmara.edu.tr

Üniversitemiz tarafından sağlanan eposta hesabınıza erişmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://posta.marun.edu.tr


Akademik Personel için:

Akademik personelimiz hizmetten faydalanmaları için; http://destek.marmara.edu.tr adresinden @marmara.edu.tre-posta adresi ile giriş yaparak >Teknik Destek >Uygulama Programları ve Araçları>Imagine Premium Üyeliği seçenekleri seçiniz ve açıklama bölümüne görev yaptığınız fakülte ve bölümünü yazınız. Sistem üzerinde gerekli kontroller yapıldıktan sonra hesabınınz açılacaktır. @marmara.edu.tr e-posta adresinize gelen yönlendirme kılavuzu ile kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Yapılan kontrollerde görev durumunuz ve çalıştığınız bölüm kontrol edilecektir. Başvuru maili kesinlikle @marmara.edu.tr adresi olmalıdır. Bunun haricinde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Çalıştığınız bölüm yukarıda bahsi geçen bölümler arasında olmalıdır.

http://destek.marmara.edu.tr

Üniversitemiz tarafından sağlanan eposta hesabınıza erişmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://posta.marmara.edu.tr


Her türlü soru öneri ve başvuru için destek.marmara.edu.tr internet adresinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

 


Bu sayfa Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından en son 27.01.2019 22:30:47 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM